Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

 • Am Vor 13 Tage

  Shyhrete Behluli

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

  Follow Shyhrete Behluli on…
  IG: shyhrete_be...

  © \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

Vor 20 Stunden
Mesa Mesa
Mesa Mesa

Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹

Vor 21 Stunde
Papare Free
Papare Free

o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤

Vor 23 Stunden
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci

Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

Vor Tag
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Доброго дня.

Vor 20 Stunden
Cassie
Cassie

Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

Vor Tag
Gina Meta
Gina Meta

Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

Vor Tag
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj

👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

Vor 2 Tage
Edison Zaraj
Edison Zaraj

Mir et

Vor 2 Tage
Emily An
Emily An

Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

Vor 2 Tage
Cassie
Cassie

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor Tag
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari

Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

Vor 2 Tage
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq

Ju lumt goja po mir po knoni

Vor 3 Tage
bowen voowy
bowen voowy

Qe hiti veror 🔥🔥🔥

Vor 3 Tage
Izet Muhadri
Izet Muhadri

Goja julumt ozot

Vor 3 Tage
Emily An
Emily An

Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Tage
Fatmire “fitore” Arifi
Fatmire “fitore” Arifi

Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

Vor 3 Tage
life is beautiful
life is beautiful

*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

Vor 4 Tage
Entela Belulaj
Entela Belulaj

Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

Vor 4 Tage
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh

❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

Vor 3 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

Vor 5 Tage
bowen voowy
bowen voowy

life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

Vor 3 Tage
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca

Gjitha ash tu

Vor 5 Tage
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин

Доброго дня.

Vor 5 Tage
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani

Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

Vor 5 Tage
Joanna
Joanna

Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

Vor 5 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

Vor 5 Tage
Entela Salko
Entela Salko

Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

Vor 5 Tage
mirimusaj mirimusaj
mirimusaj mirimusaj

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 5 Tage
abo nement
abo nement

c'est une farce...................hum................ratée

Vor 5 Tage
minij hooi
minij hooi

Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

Vor 6 Tage
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa

Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

Vor 6 Tage
Lazim Konesha
Lazim Konesha

Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 6 Tage
Januz Nishori
Januz Nishori

ju lumt

Vor 6 Tage
gold.agfansat
gold.agfansat

❤️😍

Vor 6 Tage
minij hooi
minij hooi

shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

Vor 6 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

Vor 6 Tage
TheChosen
TheChosen

You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

Vor 6 Tage
Anna Stone
Anna Stone

Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

Vor 6 Tage
Klevis Shabi
Klevis Shabi

Jeni super ju knoft zemra

Vor 6 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

Vor 6 Tage
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

Vor 6 Tage
Ida Koleci
Ida Koleci

Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

Vor 6 Tage
Genti Gjoka
Genti Gjoka

Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

Vor 6 Tage
Fatime Shehu
Fatime Shehu

Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

Vor 7 Tage
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq

Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

Vor 7 Tage
Lodi Hidri
Lodi Hidri

👑👑💖💖💎💎

Vor 7 Tage
Kristian Prendi
Kristian Prendi

Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

Vor 7 Tage
Leaa Rahovec
Leaa Rahovec

Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

Vor 7 Tage
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj

shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

Vor 7 Tage
Valbona salihu
Valbona salihu

O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

Vor 7 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

Vor 7 Tage
Bujar Sinani
Bujar Sinani

PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

Vor 7 Tage
Atid Itarba
Atid Itarba

Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 7 Tage
Drita ademaj
Drita ademaj

ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

Vor 7 Tage
Gerta Kaca
Gerta Kaca

Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

Vor 7 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

Vor 7 Tage
Nana SG
Nana SG

Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

Vor 8 Tage
Josely
Josely

Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

Vor 8 Tage
Felleze Lamce
Felleze Lamce

Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

Vor 8 Tage
Shashi Goud
Shashi Goud

https://youtu.be/3mzggOVbDmc

Vor 8 Tage
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj

Shume bukur

Vor 8 Tage
Selime Meco
Selime Meco

Super keng

Vor 8 Tage
Dorina Shala
Dorina Shala

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 8 Tage
Dorina Shala
Dorina Shala

Bukur shumm❤❤

Vor 8 Tage
eli
eli

Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

Vor 8 Tage
Shqipe Lami
Shqipe Lami

Api

Vor 8 Tage
Silvana Kume
Silvana Kume

N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

Vor 8 Tage
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti

Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

Vor 8 Tage
Xy Pr
Xy Pr

Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

Vor 8 Tage
cqvio doli
cqvio doli

❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

Vor 8 Tage
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata

Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

Vor 8 Tage
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj

Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

Vor 8 Tage
Besart Miftari
Besart Miftari

Qe hiti veror 🔥🔥🔥

Vor 8 Tage
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade

💞

Vor 8 Tage
cqvio doli
cqvio doli

❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor 8 Tage
Blerta Hasaj
Blerta Hasaj

Bravo super keng ju knoft zemra

Vor 8 Tage
Fatjon Ndreca
Fatjon Ndreca

Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

Vor 8 Tage
Hoxha Mimoza
Hoxha Mimoza

Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

Vor 8 Tage
senni bgon
senni bgon

O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

Vor 9 Tage
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

Vor 8 Stunden
Duk Goraj
Duk Goraj

JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

Vor 9 Tage
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

Vor 8 Stunden
Vincenzo Bajraktari
Vincenzo Bajraktari

🤍🤍

Vor 9 Tage
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku

Kenge mrekulli👑🌟

Vor 9 Tage
Rifat Zaraj
Rifat Zaraj

Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

Vor 9 Tage
senni bgon
senni bgon

Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

Vor 9 Tage
Zekije Kabashi
Zekije Kabashi

Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

Vor 9 Tage
Hateme Shabani
Hateme Shabani

Ju lu..mt

Vor 9 Tage
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta

Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor 9 Tage
Kamenica Qameri
Kamenica Qameri

shum e bukur kenga❤❤

Vor 8 Tage
T R
T R

U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

Vor 9 Tage
Haxhere Syla
Haxhere Syla

Ju knoft zemra.

Vor 9 Tage
Faton Arifi
Faton Arifi

♥️♥️

Vor 9 Tage
nijuo joing
nijuo joing

Ju knoft zemra💕

Vor 9 Tage
Naije Demaj
Naije Demaj

Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

Vor 9 Tage
annag cocl
annag cocl

Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

Vor 9 Tage
Kimete Balliu
Kimete Balliu

Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 9 Tage
nijuo joing
nijuo joing

Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

Vor 9 Tage
Skender Curri
Skender Curri

Qetesi shpirti jeni

Vor 9 Tage
Dean Sefa
Dean Sefa

Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

Vor 9 Tage
Vlora
Vlora

💖🙏🇦🇱

Vor 9 Tage
annag cocl
annag cocl

zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 9 Tage
Sabrije Zekaj
Sabrije Zekaj

Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

Vor 10 Tage
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti

shum ja ke qellu me ket keng urime

Vor 10 Tage
Jeton Selmani
Jeton Selmani

Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

Vor 10 Tage
Bukurie Ferati-Zeqiri
Bukurie Ferati-Zeqiri

Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

Vor 10 Tage
almendu alpa
almendu alpa

Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

Vor 10 Tage
almendu alpa
almendu alpa

Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

Vor 10 Tage
Joelr Guooltti
Joelr Guooltti

According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

Vor 10 Tage
Artur Hoxha
Artur Hoxha

Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 10 Tage
Lule Zefi
Lule Zefi

Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

Vor 10 Tage
Orgito Meco
Orgito Meco

Super keng🙏🙏

Vor 10 Tage
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra

Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet

Vor 10 Tage
Hava Gashi
Hava Gashi

Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 10 Tage
Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa

Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat

Vor 10 Tage

Nächster

Hitet nga Gold AG & Shyhrete Behluli

12:26

Hitet nga Gold AG & Shyhrete Behluli

VizioniLibonia

Aufrufe 1 Mio.

Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

4:08

Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

VizioniLibonia

Aufrufe 1 Mio.

Gold AG - Sofra e nanës

4:06

Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG

Aufrufe 3 Mio.

Shyhrete Behluli - Hajde nuse, reja jeme

4:48

Shyhrete Behluli - Hajde nuse, reja jeme

Shyhrete Behluli

Aufrufe 536 Tsd.

Gold AG - Plumbi

3:25

Gold AG - Plumbi

Gold AG

Aufrufe 363 Tsd.

Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)

2:52

Taulant Bajraliu - Qika e Babes

3:40

Taulant Bajraliu - Qika e Babes

Taulant Bajraliu

Aufrufe 285 Tsd.

Barbie vs. Bratz

28:50

Barbie vs. Bratz

Kurtis Conner

Aufrufe 751 Tsd.

World's Tallest Man

1:00

World's Tallest Man

Nas Daily

Aufrufe 11 Mio.

the longest jump in minecraft

0:43

the longest jump in minecraft

camman18 clips

Aufrufe 1,7 Mio.