Motrat Mustafa - Malli i nanes

 • Am Vor 17 Tage

  Motrat Mustafa

  Dauer: 3:57

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

  Follow Motrat Mustafa on…
  FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
  IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
  Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

  © & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Valbona Musolli
Valbona Musolli

Shum kisha desht mem than njeher ne vit udha e mbar po se kam ate knaqesi😭 I kam than udha e mbar une asaj ne boten tjeter pa e pa hiq dhe pa qen afer saj😭

Vor 10 Stunden
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni

😍❤👌

Vor 11 Stunden
Zilbeari Linda
Zilbeari Linda

Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪

Vor 13 Stunden
nicola nik
nicola nik

Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲

Vor 22 Stunden
arben huqi
arben huqi

Rrespekt

Vor Tag
niduoe stre
niduoe stre

Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

Vor Tag
Maria Dzezairi
Maria Dzezairi

😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲

Vor 2 Tage
Emily An
Emily An

O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

Vor 2 Tage
anna p
anna p

Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

Vor 3 Tage
Fredi_Company"Official"
Fredi_Company"Official"

Super ju lumte goja

Vor 3 Tage
niduoe stre
niduoe stre

shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

Vor Tag
opzz xsin
opzz xsin

Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

Vor 3 Tage
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti

Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

Vor 4 Tage
Emily An
Emily An

😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

Vor 2 Tage
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana

Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

Vor 4 Tage
Esmire Buduri
Esmire Buduri

Skkyyk

Vor 2 Tage
iljan ili
iljan ili

Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

Vor 5 Tage
opzz xsin
opzz xsin

😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

Vor 3 Tage
Mirimon Kurtaj
Mirimon Kurtaj

Jfufm

Vor 5 Tage
Sheqere Gjata
Sheqere Gjata

A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

Vor 5 Tage
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri

😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

Vor 6 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 4 Tage
mahir emurli
mahir emurli

😂😂😂

Vor 6 Tage
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

Vor 4 Tage
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa

Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

Vor 6 Tage
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj

Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

Vor 7 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 7 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

Vor 5 Tage
Donika Bibaj
Donika Bibaj

Zemra ju kendoft

Vor 7 Tage
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi

O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

Vor 7 Tage
Aferdita Lika
Aferdita Lika

Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

Vor 7 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Adem Ramadanit pra nje Ilahi

Vor 7 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

Vor 7 Tage
Sh Pc
Sh Pc

😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

Vor 8 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

ne Lule xhenetit 🙏🙏

Vor 6 Tage
tina nesa
tina nesa

Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

Vor 8 Tage
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini

😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

Vor 8 Tage
geni ineg
geni ineg

Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

Vor 8 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

👌🏻

Vor 7 Tage
soinu foig
soinu foig

Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

Vor 8 Tage
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra

😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 8 Tage
hen ko
hen ko

Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

Vor 8 Tage
Brother Cletus
Brother Cletus

Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

Vor 9 Tage
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi

ja es ist albanisch

Vor 7 Tage
soinu foig
soinu foig

😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

Vor 8 Tage
Arifaj Arben
Arifaj Arben

Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

Vor 9 Tage
Azi jusufi
Azi jusufi

Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

Vor 9 Tage
hen ko
hen ko

😥😥

Vor 8 Tage
Hirmize Qazimi Veljiji
Hirmize Qazimi Veljiji

Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

Vor 9 Tage
erjon nelaj
erjon nelaj

Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

Vor 9 Tage
Merita Shala
Merita Shala

💗💗

Vor 10 Tage
Bihi Neli
Bihi Neli

Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

Vor 10 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

Vor 10 Tage
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji

Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

Vor 10 Tage
mitro vica
mitro vica

Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

Vor 11 Tage
Marek Baszyński
Marek Baszyński

👌🏻

Vor 11 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

Vor 10 Tage
minij hooi
minij hooi

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 11 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 9 Tage
bellaz bellaz
bellaz bellaz

Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 11 Tage
senni bgon
senni bgon

Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

Vor 11 Tage
minij hooi
minij hooi

Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

Vor 11 Tage
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias

😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

Vor 11 Tage
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati

Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

Vor 12 Tage
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri

😥😥

Vor 12 Tage
cqvio doli
cqvio doli

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 12 Tage
senni bgon
senni bgon

Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

Vor 11 Tage
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha

Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 12 Tage
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija

😪😪😪🤤

Vor 12 Tage
Thee Girll
Thee Girll

Oh mama jem! 😣

Vor 12 Tage
yuitr loing
yuitr loing

Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

Vor 12 Tage
cqvio doli
cqvio doli

Ah Nan,Nan

Vor 12 Tage
Elfet Namni
Elfet Namni

A tka lodh pleqnia

Vor 12 Tage
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi

Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

Vor 12 Tage
abc
abc

O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

Vor 12 Tage
butti fdft
butti fdft

🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

Vor 12 Tage
yuitr loing
yuitr loing

Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

Vor 12 Tage
Bla Bla
Bla Bla

Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

Vor 12 Tage
Ali Gashi
Ali Gashi

Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

Vor 13 Tage
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata

Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

Vor 13 Tage
Mehmet Selmanaj
Mehmet Selmanaj

ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

Vor 13 Tage
butti fdft
butti fdft

Nana zemren ta kall

Vor 12 Tage
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8

😘😇😘😘😘

Vor 13 Tage
Qefsere Alili
Qefsere Alili

Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

Vor 13 Tage
Pendije Useini
Pendije Useini

Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

Vor 13 Tage
nijuo joing
nijuo joing

Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

Vor 13 Tage
Nexhi Shini
Nexhi Shini

Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

Vor 13 Tage
lyricsmusik
lyricsmusik

Ah Nan,Nan

Vor 13 Tage
Anisa Gashi
Anisa Gashi

😍😍

Vor 13 Tage
Fetije Alilaj
Fetije Alilaj

Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

Vor 13 Tage
nijuo joing
nijuo joing

Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

Vor 13 Tage
Baki Berisa
Baki Berisa

Barvo Kosova❤❤❤

Vor 13 Tage
Mentor Arifi
Mentor Arifi

Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

Vor 13 Tage
Fiona Dinaj
Fiona Dinaj

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 13 Tage
dolimi jotoo
dolimi jotoo

O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

Vor 13 Tage
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci

Ju knoft zemra

Vor 13 Tage
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci

Nana zemren ta kall

Vor 13 Tage
Ela AS
Ela AS

Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

Vor 13 Tage
شنو حالك
شنو حالك

مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

Vor 13 Tage
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

Vor 13 Tage
Milazim Bajraj
Milazim Bajraj

))

Vor 13 Tage
Mira Qenani
Mira Qenani

😥😥♥️

Vor 13 Tage
Indrit Frroku
Indrit Frroku

O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

Vor 13 Tage
hen ko
hen ko

Ju falt zoti jet e shendet bilbilat e kosoves se me keni prek ne zemer fjal per fjal ju knoft zemra

Vor Tag
toijg avnnr
toijg avnnr

Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

Vor 13 Tage
Gona Gona
Gona Gona

❤❤😥

Vor 14 Tage
Zelfie Fetahaj
Zelfie Fetahaj

Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

Vor 14 Tage
sanije gerguri
sanije gerguri

me mungon shum nana❤ ime😥

Vor 14 Tage
Mamma Tivogliobene
Mamma Tivogliobene

Vor 14 Tage
toijg avnnr
toijg avnnr

Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

Vor 13 Tage
iphone Sony
iphone Sony

O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

Vor 14 Tage
adn bra
adn bra

Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

Vor 14 Tage
Shengjyle Beqiri
Shengjyle Beqiri

Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

Vor 14 Tage
Marianne Graf
Marianne Graf

Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

Vor 14 Tage
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi

Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

Vor 14 Tage
besime
besime

Ju lumt 👏👏jeni💫💫

Vor 14 Tage
Lotet Emi
Lotet Emi

Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

Vor 14 Tage
Love peace
Love peace

.ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

Vor 14 Tage
lina lina
lina lina

jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

Vor 14 Tage
Liljana Abdullahi
Liljana Abdullahi

Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

Vor 14 Tage
Mahije Morina
Mahije Morina

Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

Vor 14 Tage
Azbie Jusufi
Azbie Jusufi

Ni geng e dhimsur 😰😰

Vor 15 Tage
Albert Hyseni
Albert Hyseni

😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

Vor 15 Tage
bardhec Uka
bardhec Uka

O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

Vor 15 Tage
tefo s
tefo s

Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

Vor 15 Tage

Nächster

Coke and Mentos Explosion! #shorts

0:19

Coke and Mentos Explosion! #shorts

AnthonySenpai

Aufrufe 37 Mio.

Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı

0:59

Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız

Aufrufe 3,6 Mio.

Kırmızı Oda | 37. Bölüm | "YARA İZİ"

2:11:34

Kırmızı Oda | 37. Bölüm | "YARA İZİ"

Kırmızı Oda

Aufrufe 2,7 Mio.

Yasak Elma 110. Bölüm

1:48:40

Yasak Elma 110. Bölüm

Yasak Elma

Aufrufe 1,2 Mio.

Typen die jeder kennt ⎮ Younes Jones

7:22

Typen die jeder kennt ⎮ Younes Jones

Younes Jones

Aufrufe 128 Tsd.

CanBroke REAGIERT auf EHRENLOSE MEMES #12

18:44

CanBroke REAGIERT auf EHRENLOSE MEMES #12

CanBroke LIVE

Aufrufe 79 Tsd.