KËNGË SYNETIE | Adem Ramadani ( Official Video )

 • Am Vor Monat

  Adem Ramadani

  AdemRamadani...

  ademramadani78


  Lyrics & Melody by: Adem R.
  Back vocals, arangmentes, mix and mastering by: Kareem Abd El Wahab
  Video Directed by: Daniel Joveski
  Falënderim të veqantë
  nikoqirit të shtëpisë:
  Besim Alimit dhe Amir Alimit
  Sponsor: Firma LINDI - Kërçovë
  Dekorimet: Luxery Events - Kërçovë

  Aktruan :
  Ibraim Ibrahimi
  Sabit Xhabiri
  Sejdin Xhabiri
  Floridon Xhabiri
  Besim Alimi
  Xhema
  Valon Loki
  Vedat Ramadani
  Remzi Maksuti
  Kemal Mahmud

  Fëmijët:
  Florian Ibrahimi
  Art Limani
  Lirim Selimi
  Noar Selmani
  Granit Selimi
  Diar Maksuti
  Këngë synetie

  Eee Ku m’je biri i nanës,
  dil një herë o me t’pa
  T’shoh teshat e synetit,
  Sa hije t’kan ra

  - - - - - - - - - - - - -

  Shyqyr mirë kjo ditë na gjeti
  Erdh familja prej gurbeti
  Erdhi dita erdh sahati
  Me nis g’zimin gjithçka gati

  Sa ka zdryp djali prej kerri
  Çeli deren erdh berberi
  Mes t’oborrit rrin krevati
  Me kurdela perreth shtrati

  HAJDE HAJDE SONTE KNOJNA
  DJALIN TONË SYNET E BAJNA
  NIHET KANGA N’SHTATË MAHALLË
  BAJM SYNET MA T’MIRIN DJALË

  Thot djali synet nuk bana
  Pa u kan k’tu baba e nana
  Baba nana k’tu bir janë
  Euro franga kanë me t’dhan

  Thot djali synet nuk bana
  Pa u kan k’tu mixha e daja
  Mixha daja k’tu bir janë
  Euro franga kanë me t’dhan

  HAJDE HAJDE SONTE KNOJNA
  DJALIN TONË SYNET E BAJNA
  NIHET KANGA N’SHTATË MAHALLË
  BAJM SYNET MA T’MIRIN DJALË

Adem Ramadani
Adem Ramadani

Ju falënderoj gjithve, për çdo koment dhe çdo fjalë të mirë dhe për besimin e pa rezervë që e jepni çoherë për projektet e mia. Allahu ju ruajtë dhe ju shpërbleftë 🤲🏼❤️🤗

Vor Monat
Jetmir Shala
Jetmir Shala

Kk

Vor 6 Stunden
Jetmir Shala
Jetmir Shala

J

Vor 6 Stunden
Jetmir Shala
Jetmir Shala

Kj

Vor 6 Stunden
Jetmir Shala
Jetmir Shala

@Radio Qef ne Facebook uiu

Vor 10 Stunden
Jetmir Shala
Jetmir Shala

@KSF Eagles ju

Vor Tag
Ejona Ibrahimi
Ejona Ibrahimi

allahu te mbron

Vor 10 Stunden
Ardian Sulimani
Ardian Sulimani

Çdo her me ngu sbohet bajat habitna qasi fero qasi don xhona morin shum klikime a nrast ki o ma i mir adem sbon nana mo🤝❤

Vor 3 Tage
Jetmir Shala
Jetmir Shala

J

Vor 5 Tage
Remziye Ejupi
Remziye Ejupi

Bylbil gibi bir ses Maşallah ziri i Davudit As

Vor 6 Tage
Remziye Ejupi
Remziye Ejupi

Maşallah

Vor 6 Tage
wolf pro
wolf pro

Po Amar

Vor 6 Tage
Haidar Meta
Haidar Meta

Marshalla,🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌙🌟🌙Bravo Adem

Vor 10 Tage
Mensur Kadriu ( Official 2020 )
Mensur Kadriu ( Official 2020 )

https://www.youtube.com/watch?v=RYZJCbxW6jY

Vor 13 Tage
Kak Lyn Kahar
Kak Lyn Kahar

MasyaAllah ❤️

Vor 15 Tage
Bekim Adiliji
Bekim Adiliji

Respekt

Vor 15 Tage
wyd
wyd

Alhamdulilah Allahut per cdo te mire

Vor 16 Tage
meleki jahja
meleki jahja

Urime synetit

Vor 17 Tage
AlbaOriental Music
AlbaOriental Music

Dhe aj zë kur tingellon,edhe natyra gezohet!

Vor 19 Tage
Lendita Jashari
Lendita Jashari

🌈

Vor 21 Tag
Vildana Doçi
Vildana Doçi

Faleminderit Zot që plotesove njerez si Ademin me kete zë te pa shoq !@

Vor 21 Tag
Ibadete saliu 🤲🤲
Ibadete saliu 🤲🤲

MashAllah qfar ze te bukur lailahe ilallah muhamedi rasululla

Vor 21 Tag
danqi Luan
danqi Luan

LIKE ME ZEMER❤❤❤ ZOTI TRUJT ADEM RAMADANI

Vor 21 Tag
mero king
mero king

😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 23 Tage
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha

Masha Allah

Vor 24 Tage
KUQE ZI
KUQE ZI

Respekt 👍shum bukur 👏👏👏

Vor 25 Tage
Sanije Redzep
Sanije Redzep

ELIP

Vor 25 Tage
Sanije Redzep
Sanije Redzep

OMAP

Vor 25 Tage
ego krz
ego krz

Je Mai Miri Allahu te ruft Tan jeten🤲🤲

Vor 27 Tage
Neat Xheladini
Neat Xheladini

(Legend),,Metem"

Vor 28 Tage
Sanije Redzep
Sanije Redzep

Omap

Vor 29 Tage
Hatab Neziri
Hatab Neziri

HASBULLA

Vor Monat
Mirushe Refiku
Mirushe Refiku

Allahi te shperbleft per ket ilahi elhamdulilah qe jemi musliman🤲

Vor Monat
Sadije Nasuf
Sadije Nasuf

Amin gjith muslimanet ku do qetjen

Vor Monat
Zana Muharremi
Zana Muharremi

Respect per ju 🙏⭐

Vor Monat
Sami Berisha
Sami Berisha

Sabri berisha

Vor Monat
Resa Suela
Resa Suela

Tajar biri im 💎🍀👶🏼

Vor Monat
Hu hu Ho ho
Hu hu Ho ho

Selam aleykum Vllazer Musliman ❤️ Por te kisha Mundesin Besoni se gjysen e jetes time ja kisha dhan Adem Ramadani Menaj qetsu dhe Gezu zemrat me ket za aq te veqant. Allahu te dhasht Ymer 🙌☝️

Vor Monat
ALIJON KABASHAJ
ALIJON KABASHAJ

Zot tdhaft 100 vjet 😔 se zmret na knaq

Vor Monat
Shkelzen Helshani
Shkelzen Helshani

MashAllah♥️

Vor Monat
Bekim Iseini
Bekim Iseini

MashaAllah o Adem Ramadani Allahu Xheleshanuhu te Shperbleft si na kenaqe Gjithmon me iLahi Briliante na kenaqe o Vella Allahu te Shperbleft Amin Jahrabi inshallah Amin🤲🤲

Vor Monat
Lavdrim Adili
Lavdrim Adili

Super keng veq vazhdoni suksese

Vor Monat
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI

🤲🕋

Vor Monat
Shpresim Emruli
Shpresim Emruli

adem nub 1 je..

Vor Monat
Shefit Emruli
Shefit Emruli

Nub 1 je adem ramadani

Vor Monat
shkupiofficial1🎬
shkupiofficial1🎬

qfar zeri ademim lum qet kemi

Vor Monat
Levent Limani
Levent Limani

Faleminderit ademm

Vor Monat
arlinda rexhepi
arlinda rexhepi

🤗🤗💙💙💙🇨🇭🇦🇱

Vor Monat
Olsa Elson
Olsa Elson

Ze si Adem Ramadani qe ka jan te rrall kengetar , kendofsh gjithmon e suksese gjdo her 🙏🙏⭐️⭐️

Vor Monat
Shpija Rakaj
Shpija Rakaj

Ze si Adem Ramani qe Ka Jan te rrall ke♥️🙋🧕

Vor Monat
Muhamedali Rushani
Muhamedali Rushani

Hallall o vlla numer 1 jeee

Vor Monat
Darlistabeko Darlistadarlista
Darlistabeko Darlistadarlista

Shum mir nje za I qe me nguhe 100 vejte nuk bahete bajte ademi munet me qel nje shkoll per mi musuhe me knuhe do kangtar prsh meden labin edhe shum e tej

Vor Monat
Anita Bgd
Anita Bgd

Tallava pa muzik...Kjo nuk ësht ilahi,kjo ësht kēng

Vor Monat
Ali Halilaj
Ali Halilaj

O zot qfar zeri bre me ta knaq zemren kur ndegjoj Ademin zemra me qetsohet

Vor Monat
Valon
Valon

👏🏻

Vor Monat
Albanian Stars
Albanian Stars

Shkupin do ta bejm prap kryeqytet te Vilajetit te Kosoves si ne kohen e Devletit.

Vor Monat
05 09
05 09

Ah bre tlumt goja ♡

Vor Monat
Mediha Arsllani
Mediha Arsllani

sdi kujt i ka punu dora me ba dislike Ma Sha Allah teberakallah 😇

Vor Monat
zyej veselai
zyej veselai

Maslllha ❤️🤲👑✨🥰

Vor Monat
Blend konjuhi Konjuhi
Blend konjuhi Konjuhi

👍👏

Vor Monat
Blend konjuhi Konjuhi
Blend konjuhi Konjuhi

👍👏

Vor Monat
Zana Kurti
Zana Kurti

MashAlla👍🤌🙏

Vor Monat
Besir Sulisi
Besir Sulisi

Adem ramadan a munesh me knu ni ilahi emrat 3 veta ina besir rexhail resul

Vor Monat
Sabrije Spahiu
Sabrije Spahiu

Bukur♥️♥️♥️❤❤👌👌👌👍👍👍👏👏👏

Vor Monat
Sabrije Spahiu
Sabrije Spahiu

Shum bukur👌👍

Vor Monat
The Human
The Human

Ooo cfar zeri adem ramadani allahu ta rujte o ti je 🤴 king I shqiptareve 🇦🇱

Vor Monat
Jehona Mustafa
Jehona Mustafa

Mashalla respekt ADEM RAMADANI

Vor Monat
Rexhep Danqi
Rexhep Danqi

😭😭😢

Vor Monat
aola wili
aola wili

Mashalla bravo adem🔥🔥

Vor Monat
Xim Aliu
Xim Aliu

Mashalla

Vor Monat
AdnanDaci
AdnanDaci

Djege Adem bey djege 🔥🔥🔥 Mashallah, na kendofsh gjithmone ❤️🤍

Vor Monat
Ali Halilaj
Ali Halilaj

O Ademi gjdo her e ka djeg bre zeri i tij me bën te qaj kur ndegjoj per mu Ademi ësht nr 1 ska tjeter edhe kurr ska me pas perpos ADEMiT Allahu ja ka dhan edhe ska kush qe e zevendeson zerin e tij te ëmbël Allahu ja dhasht shendetin dhe lumturin

Vor Monat
bezi bezzz
bezi bezzz

Adnan daci gezohem qe eki nji shok te mire si ademi rrespekt per te dy

Vor Monat
Sevim Şen
Sevim Şen

Heindueue

Vor Monat
Error
Error

Po je ma i mir ta garantoj veq vazhdo me Projekte ne te presim me ❤🤲

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

Mashalla bravo adem🔥🔥

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

Mashallah allahu ju rujte🥰🥰🤲🤲🌺🌺

Vor Monat
Luan Nuraj
Luan Nuraj

Si tallava po nihet

Vor Monat
sokin jon
sokin jon

DJALIN TONE SYNET E BAJNA NIHET KANGA N’SHTATE MAHALLE BAJM SYNET MA T’MIRIN DJALE Thote djali synet nuk bana Pa u kane k’tu baba e nana Baba nana k’tu bi

Vor Monat
alban al
alban al

Synet maspari qifutet jane ba ne kete Toke.

Vor Monat
i pa fat
i pa fat

@doire aintu 🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
doire aintu
doire aintu

DJALIN TONE SYNET E BAJNA NIHET KANGA N’SHTATE MAHALLE BAJME SYNET MA T’MIRIN DJALE

Vor Monat
Kosovar
Kosovar

Oh Adem ramadani Allahu te Ruit inshallah me Familie Allahu shprbleft me xhenetin Ferdaus inshallah Salam Alikum

Vor Monat
Melisa Festim
Melisa Festim

të lumt zemer

Vor Monat
Desaksch Sh
Desaksch Sh

Mashallah 😍❤️

Vor Monat
Miron Alija
Miron Alija

Ppq0 love

Vor Monat
Dhurata Kurtaj
Dhurata Kurtaj

Mashalla per ty zoti te rujt sa bukur eki bo ilahin👍🤲

Vor Monat
R-NIM Official ✅
R-NIM Official ✅

Marshalla shum illahi e mir Ne mnyret Ma Te mire Trujt zoti

Vor Monat
bossi 123
bossi 123

Zeri ma i bukur ne Shqiptari i madhi Adem Ramadani Allahu të shperbleftë ❤❤❤

Vor Monat
Burim Iseni
Burim Iseni

Mashalla zoni i veqant qfar zani te ambel pa muzik hiq zoti te shperbleft Adem Ramadani Legende.

Vor Monat
مصعب /MUSAB
مصعب /MUSAB

💕💕💕💕💕❤️❤️❤️💞💞💞🌹🌹🌹💖💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞💞💞💞❤️👍💕❤️❤️💕💕💕💕💕❤️❤️💞💞💔🌹🌹🌹💔💔💞💞❤️❤️💕💕💕💕❤️💞💞💔💔🌹🌹

Vor Monat
Dijart Guri
Dijart Guri

Allahi ju shperblft

Vor Monat
Besa Gashi
Besa Gashi

zoti teshperbleft per ilai tebukra se pigendon mir shum zoti terujt

Vor Monat
Enis Osmani
Enis Osmani

Shum e fort kjo kenge je nje njeri qe ne qdo Aspekt ja jep hakun ne qdo ilahi te patshim per jete e mot rrespekt adem ramadani nje zan qe veq allahu qe ka dit me ta dhurue

Vor Monat
Eli Gashi
Eli Gashi

🥰❤️

Vor Monat
Cucina Mista
Cucina Mista

Shum bukur suksese Adem Ramadani 🤲

Vor Monat
Mirvete Selita
Mirvete Selita

Shum bukur

Vor 17 Tage
Ideali islam
Ideali islam

TEKSTI: Eee ku m’je biri i nanes, Dil nje here o me t’pa T’shoh teshat e synetit, Sa hije t’kan ra _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Shyqyr mire kjo dite na gjeti Erdh familja prej gurbeti Erdh dita erdh sahati Me nis g’zimin gjithqka gati Sa ka zhdryp djali prej kerri Çeli deren erdh berberi Mes t’oborrit rrin krevati Me kurdela perreth shtrati HAJDE HAJDE SONTE KNOJNA DJALIN TONE SYNET E BAJNA NIHET KANGA N’SHTATE MAHALLE BAJM SYNET MA T’MIRIN DJALE Thote djali synet nuk bana Pa u kane k’tu baba e nana Baba nana k’tu bir jane Euro franga kane me t’dhan Thot djali synet nuk bana Pa u kane k’tu mixha e daja Mixha e daja k’tu bir jane Euro franga kane me tdhan HAJDE HAJDE SONTE KNOJNA DJALIN TONE SYNET E BAJNA NIHET KANGA N’SHTATE MAHALLE BAJME SYNET MA T’MIRIN DJALE

Vor Monat
🇽🇰 Albanich 🇹🇷
🇽🇰 Albanich 🇹🇷

MashaAllah Allahu të ruajtë vëlla adem na knaqe me ket zë të bukur i pa zëvendsueshëm je ❤

Vor Monat
Bashkim Sefa
Bashkim Sefa

Secila ilahi e ademit ska diqka qi munet me than se nuk ka vler zoti e rujt

Vor Monat
Just albania
Just albania

Zoti i bekoftë të gjithë shqiptarët🙏

Vor Monat
Sibel Nallbani
Sibel Nallbani

Respect 🙌 🤲 ishalla Allahi te Run Adem Ramadani 🤍

Vor Monat
Ismail Topalli
Ismail Topalli

Vallahi Adem , spo ngina tuj e ndegju 😂 Allahu te shperbleft MashAllah 🥰

Vor Monat
Musa Afrodita
Musa Afrodita

MashaAllah Allahumma Barik

Vor Monat
Henka Dushku
Henka Dushku

T uroj gjith t mirat n familje tane dhe gjith famijeve muslimane

Vor Monat
Avdi Iljazi
Avdi Iljazi

Tè Lumt Adem

Vor Monat
Nero
Nero

Allahu te shperbleft, o vlla lum per Allahun qe tkem

Vor Monat
Trips with TT
Trips with TT

Biznismen je 😉

Vor Monat
PimOffical
PimOffical

Mashallah qfar zani qfar ilahie 👏👏👏 Mke rrenqeth sekond tpar te lumt Adem ilahi e qelluar Allahu te shperbleft 👏

Vor Monat
Sabri Emruli
Sabri Emruli

Te lumt adem ramadani 👍👍👌

Vor Monat
Lexo Buzeqesh
Lexo Buzeqesh

MashaAllah i nderuar hafiz Adem.

Vor Monat
Amiri mahirit Iseini
Amiri mahirit Iseini

ESTAGFIRULLAH WE ETUBU ILEJHI

Vor Monat

Nächster

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

4:00

The Dawn Is Coming (Teaser)

1:42

The Dawn Is Coming (Teaser)

The Weeknd

Aufrufe 501 Tsd.

Strom für Fritteuse im Bus | Camper

3:09

Strom für Fritteuse im Bus | Camper

Das Leben des Brian

Aufrufe 38 Tsd.

Merita Burrniku - Kjo Shami

3:08

Merita Burrniku - Kjo Shami

Produksioni XIMI

Aufrufe 1 Mio.

Sureja El-Fatiha 100x (Sherim me KURAN) - Adem Ramadani

1:14:38

Egzon Ibrahimi & Liori - Selam

4:58

Egzon Ibrahimi & Liori - Selam

PiKA

Aufrufe 522 Tsd.

The Dawn Is Coming (Teaser)

1:42

The Dawn Is Coming (Teaser)

The Weeknd

Aufrufe 501 Tsd.

Strom für Fritteuse im Bus | Camper

3:09

Strom für Fritteuse im Bus | Camper

Das Leben des Brian

Aufrufe 38 Tsd.

Minecraft, But Mobs Try And Kidnap My Friends...

26:15

Party Like A Queen! (Clash of Clans Official)

0:44

The Dawn Is Coming (Teaser)

1:42

The Dawn Is Coming (Teaser)

The Weeknd

Aufrufe 501 Tsd.

WER DEN STÄRKSTEN SCHUSS HAT GEWINNT GELD!

14:03