Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

 • Am Vor 16 Tage

  BINI DIEZ

  Dauer: 03:04

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music & Produced - Bini Diez
  Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
  Video - Imagine Films
  Choreographer - Alba Hoxha
  Makeup & Hair - Arber Bytyqi
  Styling - Donika Loci
  Fortesa Boutique
  Executive Producer - Bini Diez
  #melisa #onima #diezmusic

Loku London
Loku London

Muzik vk

Vor 2 Minuten
Rexho ab
Rexho ab

Kush o i pajtimit qe kjo femer duhet me u rreh shpulla cdo dite 😏

Vor 3 Stunden
PSYCHOPATH PSYCHOPATH
PSYCHOPATH PSYCHOPATH

Like nese as ti se gjete ni koment qe i ka tha shum keng e mir 😂😂

Vor 3 Stunden
K Q
K Q

Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme

Vor 4 Stunden
Olsa Maliqi
Olsa Maliqi

𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥

Vor 7 Stunden
Lugina security
Lugina security

Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️

Vor 8 Stunden
Alfred_nikolli Official
Alfred_nikolli Official

Subscribe ju lutem https://youtube.com/channel/UC0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ

Vor 8 Stunden
Faty Rama
Faty Rama

Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff

Vor 8 Stunden
Aela Aliu
Aela Aliu

Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura

Vor 8 Stunden
Animelover heh
Animelover heh

Melisa urime sapo u bere meme

Vor 9 Stunden
M Nikolaev
M Nikolaev

I prefer MC Beharin

Vor 9 Stunden
Arsen Coku
Arsen Coku

BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏

Vor 9 Stunden
Hyrie Hasani
Hyrie Hasani

Je e bukur

Vor 9 Stunden
Rolandi Shullazi
Rolandi Shullazi

Morracake u be kjo hajde tani sdo ngeli njeri pa u ber kengtare

Vor 10 Stunden
blerim qoshku
blerim qoshku

kong kari

Vor 10 Stunden
Zall Dardhe
Zall Dardhe

Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!

Vor 10 Stunden
Gentiana Struga
Gentiana Struga

Se kuptoj pse të gjithë thoni komentet komentet ju thoni pa kuptim

Vor 11 Stunden
Melisa Iljazofski
Melisa Iljazofski

Shum bukur melisa

Vor 11 Stunden
Leo Mustafa
Leo Mustafa

💗💗💗💗😘🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 11 Stunden
Matilda Agalliu
Matilda Agalliu

😍

Vor 11 Stunden
Loni Loni
Loni Loni

Noizyde

Vor 11 Stunden
Loni Loni
Loni Loni

Jocicat

Vor 11 Stunden
Guri Lake
Guri Lake

🤩🤩💖💖

Vor 11 Stunden
TORI Gjergoni
TORI Gjergoni

Mirupafshim melisa ti fole ora per taynen tani per fancat e taynes je 0 ke bllok ne instagram e ne tik tok je shpiftir i bleshe rrobat nje permas me te badhe le nam lope. 👽👽👾👿💀👽👎👎👎👎💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😈😈😈😈😈

Vor 12 Stunden
rain mucis
rain mucis

Ndersa tayna doket si mashkull qe osht bo femer. Transgender😂

Vor 9 Stunden
Pashk Brahimi
Pashk Brahimi

Edhe un ndryshova venin prej salloni ne banjo se me kapi barku

Vor 13 Stunden
Hydajete Alija
Hydajete Alija

melisa lleshi

Vor 14 Stunden
Ana Skenderi
Ana Skenderi

It's the ✨sa keç per ty✨ for me😘🤣

Vor 14 Stunden
Joel and Keitlin Channel
Joel and Keitlin Channel

🎂

Vor 14 Stunden
Alket Fasko
Alket Fasko

Jam çupa e Alketit

Vor 14 Stunden
Alket Fasko
Alket Fasko

O melisa te lutem me kthe pergjigje te lutem te lutem😭😭😭😭se me zi po pres te me kthesh pergjigje🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤

Vor 14 Stunden
Alket Fasko
Alket Fasko

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤

Vor 14 Stunden
Ελιντον Ουκα
Ελιντον Ουκα

Tani shko per presidente 😅😅😅😅

Vor 15 Stunden
SL MAFIA
SL MAFIA

Shum bukur

Vor 15 Stunden
Gersi Nikolli
Gersi Nikolli

O melis je super pi..

Vor 15 Stunden
Arianagrande grande
Arianagrande grande

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 15 Stunden
Arianagrande grande
Arianagrande grande

🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 15 Stunden
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY

Nese nxjerr Kang te tjera flak do ja kalosh taines

Vor 15 Stunden
Ela Kane
Ela Kane

Melisa o Dashuri❤❤❤❤

Vor 15 Stunden
lindita koleci
lindita koleci

Po du me nderru venin spo du me nejt aty ku te permenin melisa e ka per fatjonin❤❤

Vor 16 Stunden
Irza Sulanjaku
Irza Sulanjaku

Ndricon🐣🍓💋

Vor 16 Stunden
Anita Melika
Anita Melika

plis kush me ben subcribe ja kthej

Vor 16 Stunden
Elvetije Gashi
Elvetije Gashi

Like : Mevlani Koment :Melisa

Vor 16 Stunden
Rijadi Aldina
Rijadi Aldina

Like:Mevlani Comment:Melisa

Vor 17 Stunden
Eduart Vrapi
Eduart Vrapi

Nderro njer breket pastaj venin

Vor 17 Stunden
Celu Line
Celu Line

O Melisa dua nje muzik prej tej ku te permendesh emrin tim klarisa te lutem

Vor 18 Stunden
Gledis Mecollari
Gledis Mecollari

Uaaaaaaa

Vor 18 Stunden
Kamela Bratko
Kamela Bratko

vetem une pashe qe getat e balerines jane grisur 😂

Vor 18 Stunden
Luan Balliu
Luan Balliu

per andin

Vor 18 Stunden
Erda
Erda

Kënga më bukur e Melisës.♡☆♡☆♡

Vor 18 Stunden
Meti Meti
Meti Meti

Melisa💣💣💣💣💣👝💨

Vor 18 Stunden
Sinanoski Ejlemgjulsen
Sinanoski Ejlemgjulsen

Twort✍💅

Vor 19 Stunden
FF flori Kamberi
FF flori Kamberi

Je shume e bukur🥰🥰🥰🥰

Vor 19 Stunden
Hamzallari Roald
Hamzallari Roald

😅😅

Vor 19 Stunden
Viktor Lika
Viktor Lika

Bej edhe nje kenge tjeter

Vor 19 Stunden
SHQIPEZ BEATZ
SHQIPEZ BEATZ

Tu qifshin ropt ti s'din me drejtu fjalën i bonë kengetare

Vor 21 Stunde
Andi.Sh2
Andi.Sh2

Suksese👏💣

Vor 21 Stunde
artan doda
artan doda

Melisa eshte e bukur dhe kendon bukur😃🎶

Vor 21 Stunde
artan doda
artan doda

😃😃

Vor 21 Stunde
Hermes Dyrmyshi
Hermes Dyrmyshi

Kto like jan me lek se ska mundsi

Vor 22 Stunden
Prendush Pepaj
Prendush Pepaj

Ok

Vor 23 Stunden
Besar Nika
Besar Nika

Melisa duke iu treguar shoqeve te saj se ka komente aq te mira nderkoh komente e saj si dhe nje llaf te mir nuk e ka

Vor Tag
Besar Nika
Besar Nika

Zdral😂🤢😡

Vor Tag
Hulku Tv
Hulku Tv

Flm melisa nga qeni im ❤️😍thot q ka shkarku ket kongen ntel edhe ska nevoj mo t leh naten ,rrespekt🤝

Vor Tag
bbc lc4
bbc lc4

Bravo melisa 😘😘😘😘

Vor Tag
Gaming Albania
Gaming Albania

qr ska met kurv pa u bo kengtare 🤮🤮

Vor Tag
all 4 one one 4 all
all 4 one one 4 all

Ka marr fund ky vend me kta super talenta qe dalin si kepurdhat helmuse mas shiut. Nje kenge me dy fjal dhe papritmas yll i estrades

Vor Tag
Amarildo Xhyra
Amarildo Xhyra

Anxhela ne Eurovision 200k Melissa 3.5 M

Vor Tag
Junone Ga
Junone Ga

Bellissima 😍😍😍

Vor Tag
Marsela Shoti
Marsela Shoti

Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣

Vor Tag
Andi Elezi
Andi Elezi

Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣

Vor Tag
Kajla official
Kajla official

Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂

Vor Tag
Klodjan Veizi
Klodjan Veizi

Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂

Vor Tag
Momobee
Momobee

I just went straight to the comments

Vor Tag
M G
M G

Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦

Vor Tag
Ledjaballa Ledja
Ledjaballa Ledja

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Tag
Ibadete Retkoceri
Ibadete Retkoceri

😍🥰😘😇

Vor Tag
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja

vsvxvxh😂😂😂😂😙

Vor Tag
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja

ndbvhxbsjadysvd 😘😘😘

Vor Tag
your nightmare
your nightmare

Melissa's voice left the chat and ofc auto tune entered the chat

Vor Tag
Fan Vidios
Fan Vidios

U ngrit k@i u be drras vjen melisa te ma vras as ma vrau as ma preu po ne p..th i kerceu.. me falni po se mbajta dot haha

Vor Tag
Eduart Dosku
Eduart Dosku

💖💖💖💖💖💖

Vor Tag
Sanije Kullolli
Sanije Kullolli

👍👍👍

Vor Tag
aldo bytyqi
aldo bytyqi

Edhe prostitutet nuk dalin kshtu. Qa esht tu ndodh me kto femra kshtu qe kan dal prej shinave.

Vor Tag
l o
l o

Je me e bukura e perputhen❤❤❤❤❤❤❤❤💖

Vor Tag
shkelqim bruci
shkelqim bruci

1qqqq¹qqqq¹q

Vor Tag
Hi Lol
Hi Lol

Loredana 2.0

Vor Tag
Arjola Shehu
Arjola Shehu

Shume bukur!⚘⚘⚘⚘

Vor Tag
fatjon velaj
fatjon velaj

E bukur kjo genge

Vor Tag
Gabriela Pane
Gabriela Pane

Te lumte melisa je me e zgjuara dhe balerine e shkelqyer

Vor Tag
Megi Pojana
Megi Pojana

ma emira Melisa😍😋😍😍😍😍😍😍😍

Vor Tag
Arianagrande grande
Arianagrande grande

😍😍😍🤩🤩🤩🤩

Vor Tag
Eliza Shala
Eliza Shala

Bukur

Vor Tag
Xhesika Gjokazaj
Xhesika Gjokazaj

Melis je me e mira 😘😘💖💖💙💙💛💛💚💚💕💕

Vor Tag
Enxhi Hoxha
Enxhi Hoxha

🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Vor Tag
Kamela Allaraj
Kamela Allaraj

Degseixjs xhe

Vor Tag
Tima Zogu
Tima Zogu

Ata qe i vejn keq Kane te drejt

Vor Tag
Tima Zogu
Tima Zogu

Kjo i ka ca vet getat

Vor Tag
Kimete Jahelezi
Kimete Jahelezi

Bravo Melisa 🤗🤗

Vor Tag
NONSTOP666 NONSTOP66
NONSTOP666 NONSTOP66

kisha 5 dit qe isha kaps sa e ndegjova e theva sifonin.

Vor Tag
Nibba8888
Nibba8888

This song us fire🔥🔥🔥on mute

Vor Tag
DIABLO GAMING YT
DIABLO GAMING YT

Gjysma e pi*** jasht ku po shkon kjo bot

Vor Tag

Nächster

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

Aufrufe 19 Mio.

Mevli - Love Story (Official Video 4K)

03:15

Ist RICK zurück?!?!😲🥳💖 | Berlin - Tag & Nacht #2395

11:38

Die Besprechung / Jetzt anschauen / Sallys Welt

21:45

FIRAT X ANNE - YALAN DÜNYA (Offizielles Video)

3:26

Billie Eilish - ilomilo (MBNN Remix) [1 Hour]

55:04

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)

2:02:57

Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

02:30

Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

Mevli Official

Aufrufe 622 Tsd.

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

03:20

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Friends Entertainment

Aufrufe 4,4 Mio.

KIDA x MOZZIK - PP

06:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

Aufrufe 60 Mio.

Kida - Drunk

03:23

Kida - Drunk

KIDA

Aufrufe 15 Mio.

Ist RICK zurück?!?!😲🥳💖 | Berlin - Tag & Nacht #2395

11:38

Die Besprechung / Jetzt anschauen / Sallys Welt

21:45

FIRAT X ANNE - YALAN DÜNYA (Offizielles Video)

3:26

MEXIFY aus SCHOKOLADE?! | Mexify Reagiert

9:21

MEXIFY aus SCHOKOLADE?! | Mexify Reagiert

Mexify Reacts

Aufrufe 239 Tsd.

SELTSAME Flirt Tipps von Pick Up Artists

13:00

SELTSAME Flirt Tipps von Pick Up Artists

Anni The Duck

Aufrufe 56 Tsd.

MOJI will gegen Sascha boxen 🥊

15:21

MOJI will gegen Sascha boxen 🥊

Mojizzy

Aufrufe 73 Tsd.

Die Besprechung / Jetzt anschauen / Sallys Welt

21:45