Sofije Hyseni
Sofije Hyseni

❤❤❤

Vor 9 Stunden
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni

😍❤👌

Vor 9 Stunden
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni

😍❤👌

Vor 9 Stunden
Zilbeari Linda
Zilbeari Linda

Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪

Vor 11 Stunden
nicola nik
nicola nik

Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲

Vor 21 Stunde
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

Kengat shum. Prekse per Gurbeqaret 💐💐🥂

Vor Tag
arben huqi
arben huqi

Rrespekt

Vor Tag
niduoe stre
niduoe stre

Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

Vor Tag
Vjollca Loshaj
Vjollca Loshaj

Shum mir knojn edhe veshen taman mir dyjat mir shum e safetja veq po pertrihet pe man arbeni mir hahaha

Vor Tag
Ajshe Morona
Ajshe Morona

Abn

Vor Tag
Ajshe Morona
Ajshe Morona

A

Vor Tag
Fatima Todemann
Fatima Todemann

Qfar kujtimi vjeter shum bukur

Vor 2 Tage
Fatima Todemann
Fatima Todemann

Flm shum per kangt e vjetra🙋‍♀️

Vor 2 Tage
Maria Dzezairi
Maria Dzezairi

😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲

Vor 2 Tage
Sena M
Sena M

Sdldnjspndllyjdpmsjösjsonyjspnyjylyns ylyjdldnjylnsjsodnjsonyjspsmjslodnsdllynyl dlpdndndllodd

Vor 2 Tage
Emily An
Emily An

O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

Vor 2 Tage
anna p
anna p

Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

Vor 3 Tage
Fredi_Company"Official"
Fredi_Company"Official"

Super ju lumte goja

Vor 3 Tage
niduoe stre
niduoe stre

shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

Vor Tag
opzz xsin
opzz xsin

Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

Vor 3 Tage
Rosa Amanda
Rosa Amanda

Bukuroshet,e zotit yjet e sabahut ju lumt vallaha,ma shkrit zemren,lum nana qe u ka lind e U ka rrit mreteshat,e asaji nane,me plot vler,zoti u ruajit me tan familjen jarabi,👍🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 3 Tage
Shpresa Ramaj
Shpresa Ramaj

Hhaha bash kenga jem edhe une i kam 7 qika❤️❤️

Vor 4 Tage
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti

Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

Vor 4 Tage
Emily An
Emily An

😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

Vor 2 Tage
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana

Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

Vor 4 Tage
Esmire Buduri
Esmire Buduri

Skkyyk

Vor 2 Tage
Alajdin Bafqari
Alajdin Bafqari

Ju dua shum respekt nga wiena e austris ♥️♥️🤲🤲👋👋

Vor 5 Tage
iljan ili
iljan ili

Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

Vor 5 Tage
opzz xsin
opzz xsin

😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

Vor 3 Tage
Mirimon Kurtaj
Mirimon Kurtaj

Jfufm

Vor 5 Tage
Sheqere Gjata
Sheqere Gjata

A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

Vor 5 Tage
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri

😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

Vor 6 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 4 Tage
Osyo Tv
Osyo Tv

🇦🇿❤🌹

Vor 6 Tage
mahir emurli
mahir emurli

😂😂😂

Vor 6 Tage
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

Vor 4 Tage
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa

Julumt eespekt 🔥🔥

Vor 6 Tage
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa

Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

Vor 6 Tage
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj

Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

Vor 7 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 7 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

Vor 5 Tage
Donika Bibaj
Donika Bibaj

Zemra ju kendoft

Vor 7 Tage
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi

O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

Vor 7 Tage
Aferdita Lika
Aferdita Lika

Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

Vor 7 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Adem Ramadanit pra nje Ilahi

Vor 7 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

Vor 7 Tage
Sh Pc
Sh Pc

😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

Vor 8 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

ne Lule xhenetit 🙏🙏

Vor 6 Tage
tina nesa
tina nesa

Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

Vor 8 Tage
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini

😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

Vor 8 Tage
geni ineg
geni ineg

Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

Vor 8 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

👌🏻

Vor 7 Tage
Bk Kb
Bk Kb

🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Tage
Sena M
Sena M

SYIMFUDDISHDKNZFLOFLNPNYJDLNYJDOLYBJLNYJYLNYJUYINYJDLNDJLLNDJDIODJKODLNYUDLNYKDNJYLONYDJYLONDJDOPNDJDKHDOYHDJSKDONS

Vor 8 Tage
Joana Majko
Joana Majko

Shumë këngë e bukur kush u a bënë tekstin e këngën ve nerta nga saranda

Vor 8 Tage
soinu foig
soinu foig

Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

Vor 8 Tage
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra

😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 8 Tage
hen ko
hen ko

Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

Vor 8 Tage
Brother Cletus
Brother Cletus

Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

Vor 9 Tage
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi

ja es ist albanisch

Vor 7 Tage
soinu foig
soinu foig

😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

Vor 8 Tage
Sena M
Sena M

Syuslmyzdosueisnhsknyhskndshsodnjduskneshs donyjyksnj

Vor 9 Tage
champ 1
champ 1

Srg

Vor 9 Tage
Saranda Sulejmani
Saranda Sulejmani

Faleminderit na knaqett ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 9 Tage
Arifaj Arben
Arifaj Arben

Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

Vor 9 Tage
Azi jusufi
Azi jusufi

Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

Vor 9 Tage
hen ko
hen ko

😥😥

Vor 8 Tage
Hirmize Qazimi Veljiji
Hirmize Qazimi Veljiji

Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

Vor 9 Tage
erjon nelaj
erjon nelaj

Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

Vor 9 Tage
Merita Shala
Merita Shala

💗💗

Vor 9 Tage
Bihi Neli
Bihi Neli

Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

Vor 9 Tage
Djellona Maloku
Djellona Maloku

MashaAllah ju lumt Allahu ju shperbleftë motrat mustafa 🤲🤲❤

Vor 10 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

Vor 10 Tage
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji

Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

Vor 10 Tage
mitro vica
mitro vica

Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

Vor 10 Tage
Marek Baszyński
Marek Baszyński

👌🏻

Vor 11 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

Vor 10 Tage
minij hooi
minij hooi

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 11 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 9 Tage
bellaz bellaz
bellaz bellaz

Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 11 Tage
senni bgon
senni bgon

Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

Vor 11 Tage
minij hooi
minij hooi

Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

Vor 11 Tage
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias

😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

Vor 11 Tage
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati

Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

Vor 12 Tage
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri

😥😥

Vor 12 Tage
cqvio doli
cqvio doli

O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

Vor 12 Tage
senni bgon
senni bgon

Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

Vor 11 Tage
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha

Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 12 Tage
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija

😪😪😪🤤

Vor 12 Tage
Thee Girll
Thee Girll

Oh mama jem! 😣

Vor 12 Tage
Kamal zeno
Kamal zeno

🌷🌷🌷🌷

Vor 12 Tage
Florent Berisha
Florent Berisha

👌👌👌👑👑👑⚘⚘⚘🌼🌼💕💕🌟🌟💥💥🥰🥰🥰

Vor 12 Tage
yuitr loing
yuitr loing

Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

Vor 12 Tage
cqvio doli
cqvio doli

Ah Nan,Nan <3

Vor 12 Tage
Elfet Namni
Elfet Namni

A tka lodh pleqnia

Vor 12 Tage
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi

Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

Vor 12 Tage
abc
abc

O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

Vor 12 Tage
butti fdft
butti fdft

🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

Vor 12 Tage
yuitr loing
yuitr loing

Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

Vor 12 Tage