xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

Vor 18 Stunden
Mesa Mesa
Mesa Mesa

Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹

Vor 20 Stunden
Papare Free
Papare Free

o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤

Vor 21 Stunde
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci

Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

Vor 22 Stunden
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Доброго дня.

Vor 18 Stunden
Anisa Gashi
Anisa Gashi

😍😍😍😍😍

Vor Tag
DRITAN GJINI
DRITAN GJINI

Faleminderit per kte kenge qe na e ke detikuar ka 22 vjet jam furretar kjo eshte kenga ime te knofte zemra

Vor Tag
Cassie
Cassie

Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

Vor Tag
Gina Meta
Gina Meta

Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

Vor Tag
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj

👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

Vor Tag
Edison Zaraj
Edison Zaraj

Mir et

Vor 2 Tage
Emily An
Emily An

Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

Vor 2 Tage
Cassie
Cassie

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor Tag
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari

Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

Vor 2 Tage
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq

Ju lumt goja po mir po knoni

Vor 3 Tage
bowen voowy
bowen voowy

Qe hiti veror 🔥🔥🔥

Vor 3 Tage
Izet Muhadri
Izet Muhadri

Goja julumt ozot

Vor 3 Tage
Emily An
Emily An

Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 2 Tage
Fatmire “fitore” Arifi
Fatmire “fitore” Arifi

Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

Vor 3 Tage
Afro 123
Afro 123

Zoti do ta fal ate nane se pendohet edhe lut zotin deri sa te vdes per ta falur e Amen ashtu qoft 🙏

Vor 3 Tage
Afro 123
Afro 123

O Zot fali ato nana se bajn abort 🙏

Vor 3 Tage
Amin Lekaj
Amin Lekaj

Aaa per mu ketë bajram pate ngushëllim jo urime mu ne ketë dite te shejtë me vdiq baba me mungon shumë babëëë Allahi te shpebleft me graden me te lartë te xhenetit 😢😢😢

Vor 3 Tage
Hirisha Muharemi
Hirisha Muharemi

❤️🥰😘😘 Urime

Vor 4 Tage
Bukurie Zeneli
Bukurie Zeneli

❤❤❤

Vor 4 Tage
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos

Nji jav i doni me pas ja ktheni nga e trasha ...❤❤❤❤

Vor 4 Tage
Zejnie Uka
Zejnie Uka

Te lumtë oj Shyhrete jemi krenar me ty!

Vor 4 Tage
Rufki Haliti
Rufki Haliti

❤❤💜💜

Vor 4 Tage
life is beautiful
life is beautiful

*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

Vor 4 Tage
Entela Belulaj
Entela Belulaj

Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

Vor 4 Tage
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh

❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

Vor 3 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

Vor 4 Tage
bowen voowy
bowen voowy

life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

Vor 3 Tage
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca

Gjitha ash tu

Vor 5 Tage
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин

Доброго дня.

Vor 5 Tage
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani

Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

Vor 5 Tage
Joanna
Joanna

Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

Vor 5 Tage
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

Vor 4 Tage
Entela Salko
Entela Salko

Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

Vor 5 Tage
mirimusaj mirimusaj
mirimusaj mirimusaj

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 5 Tage
abo nement
abo nement

c'est une farce...................hum................ratée

Vor 5 Tage
minij hooi
minij hooi

Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

Vor 5 Tage
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa

Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

Vor 5 Tage
Lazim Konesha
Lazim Konesha

Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 6 Tage
Januz Nishori
Januz Nishori

ju lumt

Vor 6 Tage
Esra Ramadani
Esra Ramadani

Esra

Vor 6 Tage
gold.agfansat
gold.agfansat

❤️😍

Vor 6 Tage
minij hooi
minij hooi

shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

Vor 5 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

Vor 6 Tage
TheChosen
TheChosen

You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

Vor 6 Tage
Anna Stone
Anna Stone

Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

Vor 6 Tage
Klevis Shabi
Klevis Shabi

Jeni super ju knoft zemra

Vor 6 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

Vor 6 Tage
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale

Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

Vor 6 Tage
Ida Koleci
Ida Koleci

Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

Vor 6 Tage
Genti Gjoka
Genti Gjoka

Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

Vor 6 Tage
Fatime Shehu
Fatime Shehu

Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

Vor 6 Tage
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq

Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

Vor 7 Tage
Lodi Hidri
Lodi Hidri

👑👑💖💖💎💎

Vor 7 Tage
Kristian Prendi
Kristian Prendi

Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

Vor 7 Tage
Leaa Rahovec
Leaa Rahovec

Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

Vor 7 Tage
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj

shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

Vor 7 Tage
Sona Marku
Sona Marku

Vellon se pase hiq mir

Vor 7 Tage
Valbona salihu
Valbona salihu

O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

Vor 7 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

Vor 7 Tage
Bujar Sinani
Bujar Sinani

PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

Vor 7 Tage
Diellza Bajraliu
Diellza Bajraliu

Hhhf

Vor 7 Tage
Atid Itarba
Atid Itarba

Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 7 Tage
Gonxhe Balltiq
Gonxhe Balltiq

👑👑🥰🎂🎉

Vor 7 Tage
Drita ademaj
Drita ademaj

ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

Vor 7 Tage
Gerta Kaca
Gerta Kaca

Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

Vor 7 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

Vor 7 Tage
Nana SG
Nana SG

Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

Vor 7 Tage
Josely
Josely

Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

Vor 8 Tage
Felleze Lamce
Felleze Lamce

Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

Vor 8 Tage
Shashi Goud
Shashi Goud

dewww.info/the/Z86uzciwjZN5zsg/video.html

Vor 8 Tage
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj

Shume bukur

Vor 8 Tage
Selime Meco
Selime Meco

Super keng

Vor 8 Tage
Dorina Shala
Dorina Shala

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 8 Tage
Dorina Shala
Dorina Shala

Bukur shumm❤❤

Vor 8 Tage
eli
eli

Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

Vor 8 Tage
Shqipe Lami
Shqipe Lami

Api

Vor 8 Tage
Silvana Kume
Silvana Kume

N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

Vor 8 Tage
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti

Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

Vor 8 Tage
Xy Pr
Xy Pr

Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

Vor 8 Tage
cqvio doli
cqvio doli

❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

Vor 8 Tage
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata

Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

Vor 8 Tage
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj

Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

Vor 8 Tage
Besart Miftari
Besart Miftari

Qe hiti veror 🔥🔥🔥

Vor 8 Tage
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade

💞

Vor 8 Tage
cqvio doli
cqvio doli

❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor 8 Tage