Platon Nikaj
Platon Nikaj

E ke bere bukur faleminderit

Vor 7 Stunden
Luisa vlog challeng
Luisa vlog challeng

Je shum e bukur zemer❤❤

Vor 7 Stunden
Dila Bushi
Dila Bushi

😍🥰🥰👍👍👍

Vor 7 Stunden
Geri Itali
Geri Itali

Shum her me mir se mevlani kendon dhe paska vertet talent Bravo Melisa

Vor 7 Stunden
SHKODRA MAFIA
SHKODRA MAFIA

Asht perputh melisa e mori direkt fam

Vor 7 Stunden
Remzije Demolli
Remzije Demolli

🥰

Vor 7 Stunden
Alban Pashaj
Alban Pashaj

Kanceri ka arritur ne nje nivel komplet tjeter

Vor 8 Stunden
Afiz Berisha
Afiz Berisha

Gjyna Pse sje. shku n Brazzers me punu

Vor 8 Stunden
REDISA RUCI
REDISA RUCI

pershendetje

Vor 8 Stunden
Valter Harizi
Valter Harizi

Hsd8hedehcys8cah9dsjx9snsxgs6dgddid

Vor 8 Stunden
D3V1L. FF
D3V1L. FF

I KE QR 100 HER DU ME NDRRU VENIN DU ME NDRRU VENIN NDRROJE MI GOC PSE TKA THO KUSH JO TY????????????????

Vor 9 Stunden
stelina k
stelina k

Teksti i "U Kry "] [Intro] Po du me ndrru venin , venin S'po du me nej aty ku t'përmenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Po du me nej aty ku t'permenin Emrin , emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin,venin Spo du me nejt aty ku t'permenin Emrin,emrin s'po du me ta ni Se sa senin , senin e kam bo per ty veç per ty Se as senin ,senin E kam bo per ty vec per ty Tash tjera t'renin ,t'renin Sa keq per ty ,sa keq per ty Tash tjera t'renin ,renin Sa keq per ty , sa keq per ty [Verse 1] Ke menu qo prap te njejtat gabime prap ti mi bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme me ke vra Nuk po du me vazhdu, dhashnia jon ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me I bo se nuk jena mo {Chorus} po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty ,vec per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty , vec per ty Teksti i "U Kry "] [Intro] Po du me ndrru venin , venin S'po du me nej aty ku t'përmenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Po du me nej aty ku t'permenin Emrin , emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin,venin Spo du me nejt aty ku t'permenin Emrin,emrin s'po du me ta ni Se sa senin , senin e kam bo per ty veç per ty Se as senin ,senin E kam bo per ty vec per ty Tash tjera t'renin ,t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Instrumental] [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emri s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nej aty ku t'permenin Emrin, emri s'po du me ta ni Se sa senin ,senin E kam bo per ty ,veç per ty Se sa senin, senin Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty ,veç per ty Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty ,veç per ty [Outro] Kam menu seni prom Se tjeret I thy A m'don a s'me don ? Me mu e ke kry A m'don a s'me don ? Me mu e ke kry Lyrics by maria_k 🤣 Like❤ nese e lexuat Thaks so much 💖

Vor 9 Stunden
Anila Pengu
Anila Pengu

Bo ksaj duhet tja cosh mengjezi ne shtrrat kjo urdhrohet per puna

Vor 9 Stunden
Egi fasko
Egi fasko

Melisa jame fansia jote me e madhe te dua shume

Vor 10 Stunden
Olsiana Mema
Olsiana Mema

Keng me kot se kjo skam pa

Vor 10 Stunden
Mela Blogu
Mela Blogu

super❤❤💖💖

Vor 10 Stunden
Elvis Sinjari
Elvis Sinjari

Nje ane e ke mbuluar po anen theter e ke len te mari ajer

Vor 10 Stunden
alkida gjoni
alkida gjoni

E ke bërë këngën super ✨KOT✨

Vor 10 Stunden
Fiona
Fiona

Dislike pa e pare akoma!!Shume bukur Melissa!!☺☺☺😑

Vor 10 Stunden
lapo gee
lapo gee

DISSLIKE PLS!!

Vor 10 Stunden
Xhevat Dreshaj
Xhevat Dreshaj

Melisa je ma e mira.

Vor 10 Stunden
Kejsi Hyka
Kejsi Hyka

Bravo melisa ♥️❤️😍💖👑👑👑👑👑

Vor 10 Stunden
Kejsi Hyka
Kejsi Hyka

Bravo ma e mira je melisa. Leri kta qe te kane inat le te flasin. Yll je 💖♥️😍

Vor 10 Stunden
poni semema
poni semema

Ylli

Vor 11 Stunden
Valentina Begu
Valentina Begu

Kurve me patent ik me dele bushter pff

Vor 11 Stunden
Besart Shigjeqi
Besart Shigjeqi

Prroducenti: atotune ?! Melisa : full autotunee ...

Vor 11 Stunden
Fresh Pickd
Fresh Pickd

Venin venin senin senin

Vor 11 Stunden
XXX VUITTON
XXX VUITTON

I duket pidhi

Vor 11 Stunden
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN

- Melisa: cfar po ben??? mos na hidh ne youtube 🥺 - Kameramani: jo jo

Vor 11 Stunden
Klodiana Pantea
Klodiana Pantea

Nice SHQIPE 😍😍😍

Vor 12 Stunden
Geldon Shehu
Geldon Shehu

Ekame emrin laert

Vor 13 Stunden
Geldon Shehu
Geldon Shehu

O melisa une te njo se te kam pare ne perputhen

Vor 13 Stunden
Geldon Shehu
Geldon Shehu

Melisa je e bukur

Vor 13 Stunden
Megi Lusha
Megi Lusha

Kush me mendim si mu ?????😾😾😾😾A eshte kjo kenge koti

Vor 13 Stunden
Megi Lusha
Megi Lusha

Shum kott👎👎👎

Vor 13 Stunden
Aldi H
Aldi H

1 Jave 2,8 Mln Views, 2021 Me Shenja T'kijametit 🤯

Vor 13 Stunden
Aldi H
Aldi H

Pikerisht pra 🤣🤣🤣🍾

Vor 7 Stunden
Medjolaシ
Medjolaシ

😂😂po praaaa 😜

Vor 7 Stunden
Arsim Kryeziu
Arsim Kryeziu

Shum e mir melisa vęç vazhdo me karrieren ju dojna shum melisatoret😙😙😙😙😙😙

Vor 13 Stunden
Koshi Bora
Koshi Bora

Bravo melisa dhe une quhem melisa Bravoooooooooo💓💓💓

Vor 13 Stunden
Ermina Celhaka
Ermina Celhaka

Bravo melissa

Vor 14 Stunden
Leonardo i
Leonardo i

Ndrro iher brekt se ike gris pastaj kendo

Vor 14 Stunden
AMARDA BUTRINT
AMARDA BUTRINT

Super keng . MELOSA YOU ARE A BEST . Vazhdo jeshtu . 😍😍😘😘

Vor 14 Stunden
Leonela Shehu
Leonela Shehu

Super ❣💥💥💣❣💙❣💙💙💙💙

Vor 14 Stunden
Alsi Agolli
Alsi Agolli

Diss top channel hahahahahahah

Vor 14 Stunden
Santino Hasani
Santino Hasani

Super pidhi

Vor 14 Stunden
Santino Hasani
Santino Hasani

Je

Vor 14 Stunden
eljona hysenaj
eljona hysenaj

❤️❤️❤️❤️

Vor 14 Stunden
Valbona Muca
Valbona Muca

Kur do te xjerresh muzik te re

Vor 14 Stunden
Kim Jisso
Kim Jisso

Ahhh moj dole prej perputhen per te bere kenge per qefin tend.Te gjithe besuam se u lidhje me fationin pastaj me Mevlanin.Madje te dalluan per nuse shtepie. PO KUSH DO TE TE MARRI TASHI SE DOLE TRADHTARE EDHE ESHTE KARRIERA JOTE DHE VENDOS TI.PO TEK PERPUTHJA NA ZHGEJEVE MOJ ZJEBSE

Vor 15 Stunden
weebaboba
weebaboba

Edhe Juli ta kalon ty mi

Vor 15 Stunden
Saber Memia
Saber Memia

Vallai tetona jan tkqia oj melis po ma e keqja o sindi e sara vec ti je ma e mira 😇

Vor 15 Stunden
Sabjanmustafa Sabjanmustafa
Sabjanmustafa Sabjanmustafa

Do bejn qe te gjith keng ata te perputhes se skan lek te xjerin gocat per takim 🤣

Vor 16 Stunden
Endrijus Shaliu
Endrijus Shaliu

Pu pu te gjith kengetare ca behet kshu

Vor 16 Stunden
Astrit Brami
Astrit Brami

Shume bukur Melisa😘😘😘😘

Vor 16 Stunden
Vera Peca
Vera Peca

Wow that is cool

Vor 16 Stunden
trp matriks
trp matriks

Getat e gjshes

Vor 16 Stunden
Kajla official
Kajla official

dewww.info/the/jsV3s7varWlppcw/video.html super mesazh ne ket vidjo like dhe subscribe per me shume vidjo

Vor 16 Stunden
Mr.mrs. Halili
Mr.mrs. Halili

Melisa veq vazhdo

Vor 16 Stunden
Valeria Qyli
Valeria Qyli

Melisa bravo une jam fansja jote bravo♥️♥️

Vor 16 Stunden
Naldi rina
Naldi rina

Hit melisa luana

Vor 16 Stunden
Andrea Hoxha
Andrea Hoxha

👏

Vor 17 Stunden
Fetahu Dallandyshe
Fetahu Dallandyshe

Ssuper

Vor 17 Stunden
Ilda Skendo
Ilda Skendo

💜❤️

Vor 17 Stunden
Bruno Shkurti
Bruno Shkurti

Cdokush mund te marr nje mikrofon dhe nje kamer dhe mund te kendoj per qefin e vet kjo sdo te thote qe esh kengtar profesionist apo i mire ,

Vor 17 Stunden
besi besi
besi besi

Wreyrurururuturuuuwueurruueuu😀😃

Vor 17 Stunden
Elvisjahaj Elvisjahaj
Elvisjahaj Elvisjahaj

Kush e ka rrejt qiken qe din me kendu haj haj🤦‍♂️

Vor 17 Stunden
besi besi
besi besi

2tejrjrhfufitigdfffff21😀😃

Vor 17 Stunden
besi besi
besi besi

😁😅🖤

Vor 17 Stunden
Avdi Rugova
Avdi Rugova

Sabri

Vor 17 Stunden
Elona Laska
Elona Laska

U ul ne shtrat tu prit Andin '' '' Bravo nusja ime '' '' Po un ktu🐈

Vor 18 Stunden
Nato Lyrics
Nato Lyrics

Kur u be dhe kjo kengetare ropt! Roft autotuni 🤣🤣🤣

Vor 18 Stunden
Deopreso Liber
Deopreso Liber

Wtf is this fenomene shqiptare

Vor 21 Stunde
tony spahiu
tony spahiu

Sapo vrava veten kure degjova kete kenge

Vor 21 Stunde
Ndricim Petku
Ndricim Petku

Kur del konga tjeter? Boje i kong zhvesh ta shofim sa shikime merr

Vor Tag
14K FOTIS
14K FOTIS

Kur te kap 5 minuci nga ai emisioni shkerdhat

Vor Tag
Hope New
Hope New

Shqiperia ka shume kengetare pa talent mos shani Melisen po ato qe shume vite mbeshteten na publiku kote si Nora Istrefi ose Xhensila kot pantalent

Vor Tag
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika

Ca ka kry kjo mo😂😂

Vor Tag
Kavaja Music
Kavaja Music

21 000 disslike.

Vor Tag
Juli Samurri
Juli Samurri

Ore mir qe do e nderroj venin po ku do shkoj,pika qe si bie ka dal si kremvice e tymosyr🤣🤣🤣

Vor Tag
bigboss bigboss
bigboss bigboss

Oj pordhavce rroten e senit tond cullak e paske qit ,e te doket tyyyy mir ik shporru fena niher ..

Vor Tag
Ensari Cari
Ensari Cari

O kalle kalle o shqipe melisa ne perputhen bravo te qoft

Vor Tag
Artur Koci
Artur Koci

Me vk keng dhe me vk melisa bobobo te degjosh nje keng te till te streson diten

Vor Tag